شرکت آرمان عایق اسپادانا

شرکت آرمان عایق اسپادانا، تولیدکننده و تامین کننده انواع عایق های حرارتی و صوتی، از جمله پشم سنگ، پشم شیشه، پشم سرباره، عایق های پلی یورتان و پلی ایزوسیانورات، فوم شیشه و پلی استایرن (یونولیت) می باشد. آرمان عایق اسپادانا با داشتن سال ها تجربه و مشتریان توانمند، مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت عایق را تضمین می کند.

ادامه مطلب

پشم سنگ لحافی

پشم سنگ لحافی

 

matress 2

 

عایق های پشم سنگ لحافی، ساختاری شبیه پشم سنگ پتویی دارند، با این تفاوت که چگالی نسبتا کمتر و درنتیجه هزینه کمتری نیز دارند و محدوده دمایی پایین تری را می توانند تحمل کنند. عایق های لحافی، برای عایق کاری مخازن، لوله ها، سقف و سطوح شیب دار و منحنی، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشند. این عایق ها به صورت ساده و یا با تور مش سیمی و یا فویل آلومینیومی عرضه می شوند و به مصرف کنندگانی که می خواهند هزینه ای کمتر از عایق پتویی تقبل کنند، پشنهاد می شود.

 

ویژگی های عایق پشم سنگ لحافی

- خواص عایق حرارتی و صوتی بسیار عالی

- مقاوم در مقابل آتش سوزی و انتشار شعله

- انعطاف پذیری بسیار خوب و وزن سبک

- مقاوم به خوردگی

- مقاوم در مقابل آلودگی های شیمیایی و بیولوژیکی

- مقاوم به ضربه

- نصب آسان و سریع

- حمل و نقل و نگهداری بسیار ساده

- هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه

- پایداری بسیار خوب، به طوری که در دراز مدت خواص فیزیکی و شیمیایی خود را کاملا حفظ می کند

 

چگالی (kg/m3)

ضخامت (mm)

ابعاد (mm)

طول

عرض

30 - 50

50

10000

1200

 

کاربری های عایق های پشم سنگ لحافی

کاربردهای عایق های لحافی پشم سنگ، شبیه کاربردهای عایق های پشم سنگ پتویی است، با این تفاوت که دمای پروسه کمتر بوده و چگالی آنها پایین تر است که البته هزینه پشم سنگ لحافی نیز به نسبت کمتر است. عمده کاربری های عایق لحافی در دامنه کاربردهای دما پایین و متوسط قرار می گیرد. عایق های لحافی با دانسیته متوسط برای عایق کاری سطوح منحنی، دودکش ها، تانکرها و مخازن، لوله های دما متوسط و سرد، لوله های بزرگ پی وی سی و فولادی، سقف کارگاه ها و شیروانی و عایق کاری تجیهزات دما پایین بسیار مناسب هستند.

 

 

برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع عایق های پشم سنگ پتویی با شرکت آرمان عایق اسپادانا تماس حاصل فرمایید.