شرکت آرمان عایق اسپادانا

شرکت آرمان عایق اسپادانا، تولیدکننده و تامین کننده انواع عایق های حرارتی و صوتی، از جمله پشم سنگ، پشم شیشه، پشم سرباره، عایق های پلی یورتان و پلی ایزوسیانورات، فوم شیشه و پلی استایرن (یونولیت) می باشد. آرمان عایق اسپادانا با داشتن سال ها تجربه و مشتریان توانمند، مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت عایق را تضمین می کند.

ادامه مطلب

پشم سنگ لوله ای

 

عایق های پشم سنگ لوله ای

 

rocklap hv pipe section

 

در عایق های لوله ای و نیم لوله پیش ساخته، الیاف پشم سنگ به همراه رزین مخصوص در قالب حرارت دیده و به شکل لوله در می آید. عایق های لوله ای در سایزها، ضخامت ها و چگالی های مختلف موجوداند.

عایق های لوله ای و نیم لوله، برای عایق کاری لوله ها تا سایز 16 اینچ، ایده آل محسوب می شوند. ضخامت و چگالی متنوع این محصولات، اجازه استفاده آنها در دماهای مختلف کاری را می دهد. نصب و برش عایق های لوله ای بسیار آسان است و از نظر هزینه، بسیار مقرون به صرفه هستند.

عایق های لوله ای پیش ساخته، معمولا به صورت ساده، با پوشش خارجی کاغذ کرافت و یا پوشش خارجی فویل آلومینیوم عرضه می شوند. در صورتی که عایق در فضای باز نصب شود، استفاده از پوشش ضدرطوبت و فویل صیقلی، برای جلوگیری از نفوذ رطوبت و به حداقل رساندن تلفات تابشی، الزامی است.

آرمان عایق اسپادانا افخار دارد که علاوه برای ارائه انواع عایق های لوله ای در سایزها، چگالی ها و ضخامت های متنوع، انواع محصولات جانبی عایق و نصب، از جمله فویل آلومینیوم، کاغذ کرافت، بست فلزی، گل میخ و میخ پرچ، تسمه و غیره را، به درخواست مشتری، ارائه نماید.

 

مشخصات ابعادی عایق های لوله ای

ضخامت: از 20 الی 100 میلیمتر

دانسیته: از 80 الی 140 کیلوگرم بر مترمکعب

سایز: از نیم اینچ تا 16 اینچ، با فرجه های نیم اینچی و یک چهارم اینچی

 

ویژگی های عایق های لوله ای و نیم لوله پیش ساخته پشم سنگ

* خواص عایق حرارتی و صوتی بسیار خوب

* مقاومت در مقابل ارتعاشات شدید

* عاری از آزبست، کلراید، CFC و HCFC و سایر آیالنده های شیمیایی

* نصب و برش بسیار آسان و سریع

* هزینه بسیار مناسب

* حمل و نگهداری آسان

* پایداری بسیار خوب، به طوری که خواص فیزیکی و شیمیایی خود را تا مدت زمان درازی حفظ می کند

* اشتعال ناپذیر

 

RW installation 6

 

کاربری عایق های لوله ای و نیم لوله پیش ساخته

اصلی ترین کاربری عایق های لوله ای، عایق کاری حرارتی لوله های خطوط فرآیند و لوله های گرم و سرد می باشد. از عایق های لوله ای، به عنوان جاذب صوتی نیز استفاده می شود. به خصوص در خطوطی که کمپرسورهای قوی در آنها نصب شده است. در صورت استفاده از عایق لوله ای، مقدار قابل توجهی از نویز کمپرسور جذب می شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از عایق های لوله ای و یا سفارش، لطفا با شرکت آرمان عایق اسپادانا تماس حاصل فرمایید.