شرکت آرمان عایق اسپادانا

شرکت آرمان عایق اسپادانا، تولیدکننده و تامین کننده انواع عایق های حرارتی و صوتی، از جمله پشم سنگ، پشم شیشه، پشم سرباره، عایق های پلی یورتان و پلی ایزوسیانورات، فوم شیشه و پلی استایرن (یونولیت) می باشد. آرمان عایق اسپادانا با داشتن سال ها تجربه و مشتریان توانمند، مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت عایق را تضمین می کند.

ادامه مطلب

پشم سنگ تخته ای

عایق تخته ای (Panel)

عایق های پشم سنگ و پشم سرباره تخته ای، از الیاف پشم سنگ یا پشم سرباره ساخته شده و با رزین مخصوص پخت شده اند. عایق های پشم سنگ تخته ای، در ضخامت ها و چگالی های مختلف، مطابق با استاندارد ASTM C612 موجود اند. به دلیل ساختار صلب عایق پانل، نصب آن بسیار ساده و سریع انجام می شود.

 

پانل دیواری

 panel-wall 1

 

پانل دیواری به صورت نیمه سخت با چگالی متوسط تولید شده و در گستره وسیعی از سازه های اداری و مسکونی، از جمله ساختمان های مسکونی، بیمارستان ها، مدارس، مساجد، کتابخانه، مجتمع های تجاری و اداری، سالن های ورزشی، سوله های کارخانه و کارگاه ها، هم در دیواره های جداکننده و دیوارهای اصلی و بین دیوارها استفاده می شود.

 

چگالی (kg/m3)

ضخامت (mm)

ابعاد (mm)

30 - 80

30 - 180

طول

1200

عرض

600

* بنابر سفارش مشتری، امکان تولید پانل با چگالی ها و ابعاد مختلف دیگر وجود دارد.

 

پانل کف

 panel-floor 1

 

این پوشش برای عایق کاری کف ساختمان، روی بتن و بین طبقات و سقف مناسب است. از این پوشش به همراه فویل آلومینیوم، در عایق کاری سیستم های گرمایش از کف، در زیر لوله های آب گرم نیز استفاده می شود. از دیگر کاربردهای آن می توان به استفاده در زیر سازه های مرتعش، برای جذب ارتعاشات اشاره کرد.

 

چگالی (kg/m3)

ضخامت (mm)

ابعاد (mm)

100 - 150

50 - 180

طول

1200

عرض

600

 

پانل خارجی

panel-outdoor 1

 

از این پوشش به عنوان عایق حرارتی و صوتی نیز عایق ضدحریق، در فضای بیرونی ساختمان (سقف و دیوارهای خارجی) استفاده می شود. همچنین در زیر یا روی سقف های شیروانی می توان از آنها استفاده کرد.

 

چگالی (kg/m3)

ضخامت (mm)

ابعاد (mm)

80 - 120

50 - 80

طول

1200

عرض

600

 

پانل آکوستیک

panel-acoustic 1

 

پانل های صوتی از جمله پانل های سخت با دانسیته بالا هستند. این پوشش، بیشتر بین دیوارها و پارتیشن ها، به منظور کاهش شدت صوت و انتقال صدا از یک فضا به فضای دیگر، در ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری، بیمارستان ها، کتابخانه ها و هتل ها، استفاده می شود. همچنین در سالن های سینما و تئاتر، باشگاه های ورزشی، رستوران ها و سالن های کنفرانس، از آنها استفاده می شود.

 

چگالی (kg/m3)

ضخامت (mm)

ابعاد (mm)

80 - 150

50 - 180

طول

1200

عرض

600

 

پانل ضدحریق

pane fire 1

 

پانل های ضدآتش یا ضدحریق در مکان هایی که باید در مقابل آتش سوزی مقاوم باشند، استفاده می شوند. از این نوع پانل ها، در تمامی دیوارها، سقف و کف، درون درب های ضدحریق، درون گاوصندوق های ضدحریق، درون کوره ها و فرها و اجاق ها، بین دیوارهای ساختمان های اداری و مسکونی و برخی خودرو ها و کشتی ها، استفاده می شود.

 

چگالی (kg/m3)

ضخامت (mm)

ابعاد (mm)

100 - 140

50 - 100

طول

1200

عرض

600

 

sdfsdfsd