آرمان عایق اسپادانا، برای تامین کلیه ملزومات و تجهزات عایق کاری، اعم از پوشش های خارجی و وسایل مورد نیاز برای نصب، از جمله انواع ورق های آلومینیومی و گالوانیزه، سیم، توری مش، بست و کلیپس، میخ و گلمیخ و چسب های سیلیکونی در خدمت مشتریان عزیز می باشد. همچنین، انواع مختلف پوشش های نسوز، از جمله پارچه، طناب و نخ نسوز، در دامنه محصولات ارائه شده توسط آرمان عایق اسپادانا می باشد.

 

ورق آلومینیوم و گالوانیزهsheet 1

انواع ورق های آلومینیومی و گالوانیزه استیل، در شکل های ساده و کاروگیت شده، با و یا بدون پوشش پلی کرافت


 

 

 

 

سیمwire 2

انواع سیم های گالوانیزه و فولادی، برای بستن و نصب انواع مختلف عایق حرارتی سرد و گرم

 

 

 

 

 

 

تسمهband 1

تسمه های فولادی و آلومینیومی، برای بستن و نصب انواع مختلف عایق های حرارتی سرد و گرم، بستن عایق های لوله ای، نیم لوله و پیش شکل داده شده به دور لوله ها و تجهیزات

 

 

 

 

 

 

 

بست فلزی و کلیپسclips 2

تجهیزات مناسب برای محکم کردن اتصالات و بستن ورق ها و بست های فولادی و آلومینیومی

 

 

 

 

 

 

 

 

چسب سیلیکونیsilicon 3

چسب های سیلیکونی، از بهترن اتصال دهنده ها و درزگیرها برای صنعت عایق کاری می باشند. قدرت آب بندی بالایی داشته و برای انواع مختلف جکتینگ ها، فویل ها و پوشش های خارجی استفاده می شوند.

 

 

 

 

 

 

گل میخgolmikh 1

از تجهیزات نصب عایق در صنعت ساختمان می باشند، به خصوص یکی از بهترین ابزارها، برای نصب پشم سنگ هستند.

 

 

 

 

 

 

 

مش و توریmesh 2

توری های فایبرگلاس برای انواع های سرد و توری های فلزی گالوانیزه گرم برای انواع عایق های گرم استفاده می شوند. توری های فایبرگلاس برای نصب پلی یورتان و توری های فلزی به همراه خود محصول پشم سنگ، مانند پشم سنگ پتویی، عرضه می شوند.

 

 

 

 

 

 

 

پارچه نسوز، نخ نسوز، طناب نسوزrope 1

انواع پارچه های نسوز سیلیکنی ساده و سیم دار، انواع نخ های نسوز و طناب نسوز، برای عایق کاری ضدآتش و افزایش ایمینی در مکان های مسکونی و محیط های خطرناک صنعتی

 

 

 

 

 

پیچbolts and screws

انواع پیچ های فولادی، گالوانیزه، در سایزها و طول های مختلف و سری های متنوع انواع واشرهای ساده، فنر، قفلی، ساده و یا سخت کاری شده، متناسب با نوع عایق و پروسه نصب و پوشش خارجی عایق و سفارش مشتری

 

 

 

 

 

 

 

دستگاه تزریق فوم پلی یورتانinjection 1

آرمان عایق اسپادانا، متناسب با درخواست مشتری، می تواند تجهیزات تزریق و پاشش فوم پلی یورتان را در اختیار پیمانکاران قرار دهد. دستگاه تزریق معمولا اجاره داده می شود و نیاز به نیروی مجرب و کارآزموده دارد.

 

 

 

 

 

 

نیروی مجرب نصب عایق

شرکت آرمان عایق اسپادانا افتخار دارد، نیروی متخصص و مجرب و کارآزموده در خصوص انواع عایق کاری سرد و گرم و تزیق پلی یورتان را در اختیار پیمان کاران قرار دهد.