عایق های فوم پلی یورتان و پلی ایزوسیانورات

 

فوم پلی یورتان و پلی ایزوسیانورات، با داشتن ساختار سلولی، قیمت مناسب و ضریب انتقال حرارت بسیار پایین، یکی از بهترین مواد عایق حرارتی در جهان محسوب شده و در صنایع بسیار مختلف و گسترده ای استفاده میشوند.

آرمان عایق اسپادانا، افتخار دارد با داشتن سال ها تجربه در زمینه عایق های حرارتی گرم و سرد و عایقهای صوتی، انواع عایق های فوم پلی یورتان و فوم پلی ایزوسیانورات را، با چگالی های مختلف، به سفارش مشتری، عرضه کند. محصولات ما، با داشتن بهترین کیفیت تحت استانداردهای داخلی و بین المللی و داشتن گواهینامه های معتبر تایید کیفیت، از مناسب ترین قیمت برخوردارند.

 

عایق های بلوکی

فوم های پلی یورتان و پلی ایزوسیانورات به شکل های بلوکی و تخته ای ساخته می شوند. این فوم ها، می توانند بسته به سفارش مشتری چگالی مختلف و ابعاد و اندازه های متنوع داشته باشند. همچنین، در صورت نیاز، میتوان آنها را با CNC برش داد و شکل های پیچیده با دقت ابعادی بالا بدست آورد.

از فوم های بلوکی پلی یورتان، بیشتر در عایق کاری دیوارها و مخازن بسیار بزرگ استفاده می شود. همچنین، اطراف تجهیزاتی که شکل های نامنظم هندسی دارند را نیز، با عایق های بلوکی می پوشانند و فضای بین دیواره عایق و تجیهز را نیز معمولا با فوم تزریقی پر می کنند.

22   33

 

عایق های لوله های و نیم لوله

فوم های پیش ساخته لوله ای و نیم لوله، برای عایق کاری لوله ها در سایزها و ضخامت های مختلف موجود هستند. همچنین، عایق با فویل خارجی و یا بدون، بسته به سفارش مشتری، عرضه می شود. در حالت کلی، محدودیتی از نظر اینچ سایز لوله برای ساخت عایق وجود ندارد، اما در سایزهای بالا، مقطع لوله به برش های بیشتری تقسیم می شود. چگالی نیز می تواند بر حسب سفارش مشتری تغییر داده شود.

 

  iso pipe 2  iso pipe 4  iso pipe 3  iso pipe 5

 

فوم های تزریقی و فوم های پاششی

از فوم های تزریقی و پاششی برای عایق کاری سطوح بزرگ و پیچیده و یا فضاهای بسته استفاده می شود. این روش نیاز به دستگاه خاوص و نیروی عایق کار متخصص دارد. در صورت نیاز به عایق فوم پلی ایزوسیانورات پاششی یا تزریقی، با آرمان عایق اسپادانا تماس بگیرید.

 

spray 1

 

آرمان عایق اسپادانا انواع عایق های پلی یورتان و پلی ایزوسیانورات بلوکی که به سفارش مشتری با CNC بریده می شود، عایق های لوله ای و نیم لوله با فویل خارجی، انواع ساپورت های لوله ای و نیم لوله، کانال های از پیش عایق شده، تهیزات تزریق فوم پلی یورتان، انواع فویل ها و ورق های آلومینیومی، ماستیک و کلیه تجهیزات و لوازم جانبی عایق های پلی یورتان را ارائه می کند. لطفا استعلام خود را برای بفرستید.